KALENDER

In de kalender staan bijeenkomsten die de VHVO en haar leden organiseren. Klik op de betreffende bijeenkomst voor meer informatie.

Laden Evenementen

« Alle evenementen

  • Dit evenement is voorbij.

Alzheimer Café Oisterwijk-Moergestel-Haaren

21/01/2025 :19:30 - 22:00

- Free

Deze avond zal een bijzonder tintje hebben.
De Gemeente Oisterwijk zet zich blijvend in om een dementievriendelijke gemeente te zijn en hiervoor bewustwording in de samenleving te realiseren.De Gemeente Oisterwijk is samen met de werkgroep Dementie Vriendelijke Gemeente en het Alzheimer Café trots om het certificaat “Dementievriendelijke gemeente” te mogen ontvangen. Op 21 januari zal dit certificaat tijdens de cafébijeenkomst overhandigd worden aan wethouder Dion Dankers. Dit zal gepaard gaan met een feestelijke omlijsting waarbij u van harte welkom bent.

Verder zal de avond in het teken staan van het thema:
Inzet zorgtechnologie in de thuissituatie voor mensen met dementie.
Vera Snels is onze gastspreker.
Zij is ketenregisseur dementienetwerk Midden-Brabant en teamcoördinator van de casemanagers dementie in Midden-Brabant.
Welke technologische hulpmiddelen kunnen worden ingezet in de zorg voor mensen met dementie? Op welke manier kunnen we het leven vergemakkelijken?
Zorgtechnologie is geen vervanging van de verzorging of mantelzorger, het is een aanvulling óp, om zolang mogelijkheid thuis de zelfstandigheid te behouden.
Vera zal voorbeelden geven uit de praktijk.

Graag tot 21 januari.

Gegevens

Datum:
21/01/2025
Tijd:
19:30 - 22:00
Kosten:
Free

Organisator

Jeanne Verberk
Telefoon
013-5284571
E-mail
j.verberk@ziggo.nl

Locatie

Ontmoetingscentrum De Coppele
Prunusstraat 69
Oisterwijk,
+ Google Maps

Gegevens

Datum:
21/01/2025
Tijd:
19:30 - 22:00
Kosten:
Free

Organisator

Jeanne Verberk
Telefoon
013-5284571
E-mail
j.verberk@ziggo.nl

Locatie

Ontmoetingscentrum De Coppele
Prunusstraat 69
Oisterwijk,
+ Google Maps

Evenement melden? Klik hier.